ویدئوی آشنایی با شرکت DALLA CORTE

شرکت DALLA CORTE

موسس شرکت دستگاه قهوه ساز دالاکورته فردی است به نام برونو دالاکورته را در صنعت قهوه با دو دست‌آورد قابل‌توجه وی می‌شناسند: یکی توسعه‌ی ماشین‌های اسپرسوساز لاسپازیاله در سال ۱۹۶۹ و دیگری بنیان‌گذاری شرکت میلانی دالاکورته در سال ۲۰۰۱ با همکاری پسرش پائولو دالاکورته.

دالاکورته

برونو برای اولین بار ماشین‌های اسپرسوسازی را وارد بازار کرد که با بویلری مستقل کار می‌کردند و این در نوع خود تحولی عظیم در این صنعت محسوب می‌شد.

درست یک سال بعد از تاسیس شرکت دالاکورته٬ اولین ماشین‌های اسپرسوساز این شرکت در سال ۲۰۰۲ روانه‌ی بازارهای جهانی شد. برونو همان سال گفته بود که فعالیت دوباره در حوزه‌ی ماشین‌های اسپرسوساز احساس جوانی به او می‌دهد.

با آنکه سکان رهبری دالاکورته در دست پائولو پسر برونو بود و این سال‌های اخر عمر برونو کمتر در محیط کارخانه ظاهر می‌شد و بیشتر به کافه‌نشینی و نوشیدن قهوه که همانا بزرگ‌ترین عشق بود روی آورده بود اما هنوز برونو در تمام طراحی ها و فعالیت های شرکت نقش فعال داشت.

برونو از موسسان شرکت لاسپازیاله نیز محسوب می‌شود.

دالاکورته مانند دیگر شرکت‌های بزرگ در ایتالیا همچنان به‌شیوه‌ای خانوادگی اداره می‌شود و الان نیز نوه‌های برونو حالا هر یک کاری در این کمپانی در دست گرفته‌اند. معروف است که برونو دالاکورته مثل پدرخوانده‌های ایتالیایی توانسته بود رابطه‌‌ی عاطفی و حمایتی خوبی با هر یک از کارکنان شرکت خودش داشته باشند و همه کارکنان آن را بعنوان حامی خود می‌دانستند.

با توجه به نوپا بودن این شرکت، طی سال‌های اخیر اسپرسوسازهای شرکت دالاکودته توجه مختصصان و کارشناسان و باریستاهای خبره‌ی این حوزه را به خود جلب کرده‌است و توانسته سهم بازار خوبی را بدست آورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *