گالری ویتوریو امانوئل

ایستگاه بعدی در حاشیه میدان اصلی میلان، گالری ویتوریو امانوئل دوم است. اگر میلان مرکز غیرقابل انکار مد و فرهنگ ایتالیا باشد، آنگاه گالری ویتوریو امانوئل دوم جوهره آن است. یکی از زیباترین و کهن‌ترین بازارهای شهر میلان با یک معماری خیره کننده می‌باشد.

 نام‌ این گالری از نخستین پادشاه ایتالیا گرفته شده که مجسمه او در وسط میدان قابل رویت است.

موقعیت گالری ویتوریو امانوئل

ساختمان امانوئل اولین مرکز خرید جهان است و هنوز که هنوز است درون این گالری تعداد زیادی خرده‌فروشی وجود دارند. این گالری در سمت چپ ورودی جلوی کلیسای جامع باشکوه میلان قرار دارد.

اکثراً لباس‌های برندهای برتر ایتالیا، ساعت‌، جواهر، عتیقه و لوازم هنری در این گالری به فروش می رسد و قطعا شما را به خرید مشتاق می‌کند. همچنین غذاهای خوشمزه ای را نیز می توانید در این مرکز خرید بیابید و امتحان نمایید. این گالری که نمادی از سبک زندگی و ثروت میلانی است، دارای طبقه های موزائیک شده و یک طاق باشکوه در میان آن می باشد.

ساختمان گالری ویتوریو امانوئل

گالری ویتوریو امانوئل دوم دارای ارتفاع 154 فوت و متشکل از 389 تن آهن (که بیشتر برای ساخت تکیه گاه های اسکلتی سقف شیشه ای استفاده شده) می باشد و یکی از دیدنی ترین مقاصد گردشگری است.

گفته می‌شود این گالری بسیار زیبا  سال‌های 1865 و 1877 ساخته شده. همچنین سقف این بنا سمبلی از معماری آهن و شیشه در قرن نوزدهم است.

گالریا در قلب مرکز استیلوی میلان قرار دارد و به همین ترتیب نزدیک به چندین جاذبه مهم شهری میلان است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *