نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان (Host) قطب کلیدی حوزه صنایع غذایی در محصولات خوشمزه که کشور ایتالیا در آن حرفه ای هست و همه دنیا ایتالیا را به آن میشناسند برگزار میگردد.

بخش های اصلی این نمایشگاه قهوه ، پیتزا و پاستا، بستنی، شیرینی و تجهیزات مرتبط با آن ها است. تمام شرکت ها در این نمایشگاه کنار هم می آیند و آخرین محصولات و نوآوری در این حوزه را به نمایش می گذارند. تمام افراد حرفه ای که در این صنعت کار می کنند بهتر است که در این نمایشگاه شرکت کنند.

به علاوه، این نمایشگاه مقصدی ویژه برای کسب اطلاعات در مورد نوآوری های شرکت ها و جدیدترین روندهای بازار است. نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان جایگاه خود را به عنوان پیشگام صنایع هتلداری، صنایع غذایی، تجهیزات، خرده فروشی، و کانال توزیع انبوه تثبیت کرده است. 

این نمایشگاه فرصت مناسب برای انجام معاملات بین المللی و اخذ نمایندگی از کشورهای اروپایی است. در این نمایشگاه انواع برند های معروف قهوه ایتالیا حضور دارند همین طور شرکت های تولید کننده دستگاه های اسپرسوساز که اکثرا در کشور ایتالیا هستند.

ایتالیا را میتوان مهد قهوه، پیتزا و بستنی دانست که همه در این نمایشکاه گرد هم می آیند.
این نمایشگاه بسیار بزرگ است ومن در طی 3 روز کامل نتوانستم تمام آن را مشاهده کنم و به سرعت اکثر غرفه ها را عبور کردم. بخصوص اگه عاشق قهوه باشید در هر غرفه ای برای شما اتفاقات زیبایی خواهد افتاد و با قهوه و شیرینی و.. از شما پذیرایی می کنند.

عطر قهوه همه فضا را گرفته و فضای زیبایی را برای لذت بردن برای شما فراهم کرده است. این تعامل از بازرگانان و عاشقان قهوه در دنیا بی‌نظیر است.
من چندین دوره در این نمایشگاه حضور داشتم و به شما پیشنهاد میکنم حتما این نمایشگاه را که هر دو سال یکبار برگزار می شود از دست ندهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *